O nas


Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie spawalnictwa specjalistycznego. Oferujemy spawanie aluminium, stali nierdzewnych, kotłowych, czarnych. Spawanie elementów wysokociśnieniowych pod badania RT, UT itp. Od wielu lat usługi naszej firmy świadczone są głównie dla klientów przemysłowych w branży energetycznej.

Nasza pasja do motoryzacji rozwinęła jednak nasze usługi o renowację felg samochodowych oraz budowę customowych 3-częsciowych felg. Dzięki doświadczeniu w spawalnictwie oferujemy obróbkę i spawanie aluminium na wysokim poziomie.

W naszej ofercie mamy także usługi polerowania rotowibracyjnego aluminium na wysoki połysk. Jako jedni z nielicznych możemy wypolerować felgi do średnicy 24".


Nasza oferta

Polerowanie aluminium
Polerowanie aluminium w polerce wibracyjnej
Usuwanie lakieru
Usuwanie starej powłoki lakierniczej metodą zanurzeniową
Usługi spawalnicze
Profesjonalne usługi spawalnicze

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.